VODOHOSPODÁRSKE STAVBY

Ekologické stavby

NAŠE SLUŽBY

NAŠA PRÁCA

Vitajte na webe Rosseta s.r.o., kde sa venujeme poskytovaniu kvalitných a spoľahlivých služieb v oblasti odbahňovania, rekultivácie a ďalších stavebných činností. Snažíme sa o precízne a dôsledné prevedenie každej našej služby, aby sme uspokojili potreby každého klienta. Naša firma sa môže pochváliť dlhoročnými skúsenosťami, vyškolenými pracovníkmi a vlastnou technikou, čo nás činí spoľahlivým partnerom pre vaše projekty. Ponúkame komplexné riešenia zahŕňajúce odbahňovanie rybníkov, výstavbu bezpečnostných prelivov, kamenných stien a vypúšťacích objektov, čo je nevyhnutné pre zachovanie zdravia vodných ekosystémov a ich dlhodobej udržateľnosti.

Naša práca zahŕňa aj rekultiváciu skládok, ktorá je dôležitým krokom v procese ich uzatvárania, a prácu s kráčajúcimi bagrami na úpravu vodných tokov a prehlbovanie korýt riek. V oblasti recyklácie materiálov ponúkame služby ako drvenie kameniva a sute, čím prispejeme k moderným trendom v stavebníctve.

S Rosseta s.r.o. môžete očakávať spoľahlivosť, profesionalitu a inovatívne prístupy k riešeniu vašich projektov.najnovšie realizácie


VerneřiceSazomínHermanův měštec


VŠETKY REALIZÁCIE

Školská 144, 013 06 Terchová